MACHOWSKI Sp. z o.o. tel. 502 32 21 46, 32 615 65 44

Wynajem busów Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Śląsk, Polska, zagranica.

RENAULT MASTER 2013r

Oferowane przez nas busy marki RENAULT MASTER 2013r. posiadają od 8 do 17 miejsc pasażerskich. Busy mają klimatyzację, komfortowo wyprofilowane siedzenia i wygospodarowaną przestrzeń na niewielkie bagaże. Nasze busy poddawane są częstym kontrolom technicznym, dlatego jesteśmy pewni tego, że każdy zapewniony przez nas przewóz osób będzie bezpieczną i miłą podróżą.

FORD TRANSIT

Nasza firma wyposażyła się również w wygodny i wyjątkowo przestrzenny bus marki FORD TRANSIT, 17+1 Z KLIMATYZACJĄ ORAZ UCHYLNYMI SIEDZENIAMI. Samochód jest nowocześnie wyposażony, posiada wygospodarowane miejsce na bagaże i poddawany jest częstym kontrolom technicznym. Z naszą firmą mogą byd Państwo pewni bezpieczeństwa i dojazdu do miejsca docelowego na czas!

Dla niepełnosprawnych

Oferujemy busy marki RENAULT MASTER 2013r. specjalnie wyposażone w windy lub platformy na wjazd wózkami inwalidzkimi. Nasz samochód mimo to, że jest busem, to posiada wystarczalną ilość miejsca, aby osoby niepełnosprawne mogły się w nim komfortowo czuć. Kierowcy, których mamy, są profesjonalnie przeszkoleni do udzielania pomocy osobom niepełnosprawnym na czas wykonywania usługi przewozu osób.